HoReCa

Alta Group ofron produkte, lëndë të para, pajisje dhe asistencë për klientë të saj që operojnë në fushën e Restoranteve, Hoteleve dhe Cateringut; Suporti ështe i domosdoshëm për të siguruar vijueshmërinë e këtyre bizneseve me shërbim efikas, të shpejtë dhe cilësor.

 

Për informacione të mëtejshme apo porosi kontaktoni në:

E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Cel: +355 69 90 18017

[forms ID=1]

Kontaktet - Administrata

Telephone: +355 4 2477444 
Email: info@alta.al
Website: www.alta.al

Adresa: Alta Center, Tirana
Rr. Dritan Hoxha No1, Albania 

 

Magazina

Telephone: +355 4 2477444 
Email: info@alta.al
Website: www.alta.al

Adresa: Alta Group
Rr. Industriale No 49, Kashar - Tirane 

 

Te rejat me te fundit; ne Facebook